Witam,

Znajdzieicie tutaj kilka informacji o mnie i o moich dokonaniach zawodowych.
Wybór materiałów, filmów i informacji nie jest łatwy, ponieważ przez 20 lat mojej działalności troszkę się tego uzbierało.
Największym problemem jest dotarcie do materiałów archiwalnych, niestety w wielu wypadkach nie były one odpowiednio archiwizowane lub też jedyne kopie zostały z różnych powodów zagubione.
Nie poddając się bez walki, cały czas szukam i będę uzupełniał brakujące pozycje, często ku uciesze wszystkich współtworzących i występujących.
Przede wszystkim jednak dziękuję wszystkim, których spotkałem na swojej drodze zawodowej. Bez nich nic by tutaj nie było. Wszystkie moje dokonania powstają przy ogromnym zaangażowaniu wielu wspaniałych (i nie tylko) fachowców, pasjonatów a często wielkich artystów, zawsze jednak przewagę stanowią niespełna rozumu megalomani i oszołomy, do których oczywiście sam się zaliczam. Wszyscy robimy to ku uciesze i pokrzepieniu serc widzów i oczywiście z własnej niczym nie zachwianej wiary w swe umiejętności, tak często - nie wiedzieć czemu - poddawanych pod wątpliwość przez złośliwych krytyków. To od nich się cały czas uczę, to dzięki nim nie zatraciłem jeszcze kontaktu z rzeczywistością.
Niczego jednak by nie było bez mojej Najwspanialszej Rodzinki, to Oni mnie stworzyli i Oni pozwalają bawić się w to co robię.

Pozdrawiam

J.G.

dsc_8019